DRUŻYNA ENERGII

16-04-2024 8:42 Samorząd Szkoły Sport

Nasza szkoła jako jedyna w Bielsku - Białej wzięła udziała w akcji "Drużyna Energii", której celem jest zachęcenie młodzieży do aktywności fizycznej poprzez wspólną zabawę i rywalizację z rówieśnikami ze szkół w całej Polsce.
Zadaniem placówki było przygotowanie krótkiego filmu (maks 150 sekund) ukazujący sportowy charakter placówki.
Miło nam poinformować, iż nasza szkoła przeszła do drugiego etapu i wspólnie będziemy kontynuować zabawę :)

nauczyciele wychowania fizycznego