Dyskoteka 2018

04-10-2018 18:51 Samorząd Szkoły

04.10.2018 odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym dyskoteka dla uczniów naszej szkoły. Było weoło, tanecznie i skocznie. Wśród przybyłych dominowały klasy czwarte i piąte. Na szczególne wyróżniennie zasługują uczniowie gimnazjum i ósmoklasiści (Krystian K., Michał R., Michał P., Łukasz Ch., Natalia B.,  Konrad B., i Filip W.) prowadzący zabawę i obsługujący sprzęt. Doskonale dopasowali oni muzykę do grupy wiekowej. Nikt się nie nudził, a humory dopisywały, co widać w naszej fotogalerii. Było dyskotekowo przez dwie godziny.

Dziękujemy opiekunom, organizatorom i uczestnikom.