"Super Chłopak i Dziewczyna 2018/2019"

03-10-2018 18:46 Samorząd Szkoły

Z okazji Dnia chłopaka w naszej szkole dziewczyny postanowiły wybrać najmilszego, najsympatyczniejszego chłopaka i nadać mu tytuł "Super Chłopak 2018/2019". Wybierały spośród poszczególnych oddziałów. Podobnego wyboru dokonali chłopcy wybierając "Super Dziewczynę 2018/2019".

"SUPER CHŁOPAK 2018/2019"

klasy 4 - Jan Pyc,

klasy 5 - Kacper Michalik,

klasy 6 - Benedykt Wąsik,

klasy 7 -  Stanisław Bucior,

klasy 8 -  Krzysztof Wilinger,

klas gimnazjalnych -  Jakub Kołodziejczyk.

"SUPER DZIEWCZYNA 2018/2019"

klas 4 - Julia Krępa