Dzień Chłopaka klas 1-3

03-10-2023 18:23 Mały Samorząd Uczniowski

Jak co roku końcem września obchodzimy Dzień Chłopaka.  W tym roku 30 września był w sobotę, więc nasi chłopcy życzenia otrzymali  w  klasach pierwszych i drugich w piątek 29 września,
a w klasach trzecich w poniedziałek 2 października. Dziewczynki przygotowały ciekawe i pomysłowe niespodzianki. Były małe upominki, laurki własnoręcznie malowane, a nawet legitymacje Super Chłopaka. Nie zabrakło również słodyczy - bo przecież chłopcy częstując koleżanki cukierkami, babeczkami i innymi łakociami chcieli bardzo podziękować za życzenia.

A jacy są chłopcy w naszej szkole?

Czy to bajka, czy nie bajka,

mam nadzieję, że to wiecie

-to jest prawdą oczywistą-

różni chłopcy są na świecie.

Jedni wolą klocki LEGO,

drudzy samochodów strzegą.

Tamci bawią się lalkami,

inni lubią się z misiami.

Bartek, Olek i Stefanek

biegną aby pomóc mamie:

w gotowaniu i sprzątaniu,

albo firmą zarządzaniu.

Jacek, Michał i Pawełek

z tatą chodzą na spacerek.

Robią razem z nim zakupy,

wyszukując smaczne łupy.

Noszą też różne ubrania-

czarne, szare, niebieskawe

ale również i czerwone i różowe i złotawe.

Dzisiaj na sam koniec września

niech każdy to zapamięta

obchodzimy dzień Chłopaka,

sprawa to nie byle jaka!

nieważne czy chłopiec mały jest czy duży,

niech mu dziś uśmiech gości na buzi.

Teraz dziewczynki czekają na swoje święto 8 marca -

ciekawe co przygotują chłopcy? :)

W naszej galerii można obejrzeć zdjęcia z Dnia Chłopaka.