Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty edukacyjne klas piątych

29-09-2023 17:08 Samorząd Szkoły


W piątek, 28 września uczniowie klasy 5a i 5b wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Zbadaj powietrze – zanieczyszczenia powietrza, ich rodzaje i przyczyny oraz wpływ na nasze zdrowie”. 
Przy pięknej pogodzie przeszli przez Cygański Las do budynku CEE EKOSYNTEZA. 
Warsztaty rozpoczęły się prezentacją o źródłach i skutkach zanieczyszczeń powietrza. Uczniowie chętnie wzięli udział w dyskusji na ten temat. Następnie wykonali ciekawe doświadczenia związane
ze smogiem. Przed budynkiem, w małych grupach, flamastrami narysowali plakaty o tym,
że warto dbać o czyste powietrze.
To był miło i pożytecznie spędzony czas!