Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Kropki w klasach 4 - 8

18-09-2023 16:49 Samorząd Szkoły


15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. Samorząd Szkolny wraz z uczniami klas 4-8 włączył się w tę akcję i w tym dniu większość z nas przyszła ubrana w kropki. Wielu uczniów ozdobiło swoje koszulki w "kropkowe wzory".
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.