Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI – CZYLI DZIEN NIEBIESKI W KLASACH 1-3

25-05-2024 10:00 Mały Samorząd Uczniowski

W piątek 17 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Niezapominajki czyli Dzień Niebieski.
Święto Niezapominajki przypada 15 maja, ale był to dzień wolny od nauki ze względu na Egzamin Ósmoklasisty.

Dlaczego obchodzimy takie święto?

W tym dniu szczególnie promujemy piękno przyrody i zwracamy uwagę na jej ochronę.
Ale niezapominajka ma również przypominać nam o ważnych dla nas osobach oraz wydarzeniach
w naszym życiu. Pamiętajmy więc o ludziach, którzy nas otaczają. Sprawmy im radość małym podarunkiem, uśmiechem, dobrym słowem…. Już niedługo Dzień Matki, więc wszystkie piękne niezapominajki, starannie pokolorowane lub narysowane na plastyce, ale również inne kwiaty możemy podarować naszym MAMUSIOM
😊