Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

'Dzień Postaci z Bajek' w klasach starszych

06-11-2023 16:34 Samorząd Szkoły

Świat bajek od dawna jest źródłem nie tylko rozrywki, lecz także inspiracji i edukacji wielu pokoleń.

Z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA POSTACI Z BAJEK, który w naszej szkole obchodziliśmy
3 listopada uczniowie przyszli na lekcje przebrani za ulubionego bohatera z książki lub filmu.

Była to okazja, aby celebrować i świętować ulubione bajkowe postacie i dobrze się przy tym bawić.

Na fotorelację zapraszamy do galerii..