Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Warsztaty dla wolontariuszy

W miniony piątek, wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez Panią Monikę Kogut. Uczniowie otrzymali rzetelną wiedzę na temat wolontariatu. Wspólnie odpowiedzieli na pytania: Czym jest wolontariat? Jakie cechy powinien mieć wolontariusz? Czy każdy może zostać wolontariuszem?

Efekty swojej dwugodzinnej pracy zamieścili na plakatach wykonywanych w grupach.
Była to świetna okazja do integracji, wymiany pomysłów i rozmów.

Bardzo dziękujemy Pani trenerce z Fundacji Rozwoju Edukacji i Ekologii za energię
i poświęcony czas.

A teraz czas na działanie!