Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ ŻÓŁTY - POKAZ TALENTÓW UCZNIÓW KLAS 1 - 3

07-06-2024 17:02 Mały Samorząd Uczniowski

Kalendarzowe lato jeszcze do nas nie zawitało, ale słońce mocno grzeje….W klasach młodszych zrobiło się jasno i złociście za sprawą „słonecznych” ubrań uczniów, jakie przygotowali na Dzień Żółty. Dodatkową atrakcją był w tym dniu również Pokaz Talentów, który odbył się na sali gimnastycznej. Organizatorem tej atrakcji był Mały Samorząd Uczniowski. Imprezę przygotowały i prowadziły:
Pani Sabina Borska oraz Pani Bogusława Lasoń.

Okazało się, że w naszej szkole uczniowie mogą  pochwalić się różnymi talentami.
Dzieci prezentowały: układy taneczne do znanych przebojów, śpiewały piosenki,
grały na instrumentach. Niemałym zaskoczeniem był pokaz hodowli kur zaprezentowany przez jednego z uczniów klasy drugiej. Były także pokazy sportowe – mogliśmy zobaczyć naszych piłkarzy, którzy skakali na skakankach oraz dziewczynki prezentujące układy akrobatyczne do muzyki. Występujących było  prawie 40 – a cała impreza trwała aż dwie godziny lekcyjne.

Ponieważ wszystkie pokazy bardzo się podobały publiczności, która każdy występ nagradzała gromkimi oklaskami😊, więc występujący otrzymali pamiątkowe Certyfikaty oraz upominki.

W czasie trwania imprezy Pani Urszula Szafran wręczyła nagrody za zdobyte miejsca w międzyszkolnych konkursach plastycznych, a Pan Marek Zmełty ogłosił wyniki turnieju piłki nożnej klas 1-3 i wręczył uczestnikom puchary oraz medale.

TEN DZIEŃ BYŁ PEŁEN WRAŻEŃ – a wspomnienia można obejrzeć w galerii.