Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Świat słowem malowany"

W dniu 7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 32 odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Świat słowem malowany", w którym naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 6b -
Natalia Jakubas.

Piękną recytacją wiersza Juliana Tuwima "W aeroplanie" wywalczyła I miejsce.

Serdecznie gratulujemy!