Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka do Ojcowa.

Dnia 5 czerwca 2024 r. klasa 8 a wybrała się na wycieczkę do Ojcowa.
Uczniowie zwiedzili Jaskinię Ciemną oraz Grotę Łokietka. Następnie podziwialiśmy ciekawe formy skalne i wywierzyska oraz Zamek na Pieskowej Skale - warowną renesansową rezydencję.
Maczuga Herkulesa, Studnia Miłości oraz Kościółek na Wodzie to kolejne urokliwe zabytki,
które obejrzeliśmy. 

Świetna wycieczka, szkoda tylko, że to już ostatnia...