Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs Plastyczny - "MOJA PASJA"

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im.Franciszka Kępki był organizatorem rejonowego konkursu plastycznego dla młodzieży MOJA PASJA.

Konkurs miał na celu popularyzowanie twórczej postawy oraz aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież, kształtowanie umiejętności plastycznych oraz przygotowanie świadomego odbiorcy reklamy w ramach edukacji medialnej.

Mamy laureatów tego konkursu!

1 miejsce zajęła Nikola Sekuła z kl.8a oraz Wiktoria Łaciak z kl.7a

2 miejsce zajęła Klaudia Rurka z kl.7a

3 miejsce zajęła Natalia Jakubas z kl.6b oraz Aniela Śleziak z kl.7a

Wyróżnienia zdobyli:

Malwina Wyrwicz z kl.7a, Milena Pustelnik z kl. 7a, Anna Ponińska z kl. 7b 

oraz Krzysztof Nawieśniak z kl.7a

Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Sylwia Dubiel