Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Ścieżki Rozumu - Międzyszkolny Konkurs

W tym roku po raz pierwszy odbył się Międzyszkolny Konkurs "Ścieżki Rozumu" w dwóch kategoriach dla klas 3-5 oraz 6-8.

Naszą szkołę reprezentowali:
Aleksandra Rdest
Lena Jankowska
Konstancja N
Przemysław Skrzypczak

Nasi uczniowie byli najlepsi: uzyskali aż trzy pierwsze miejsca
Lena Jankowska
Konstancja N
Przemysław Skrzypczak

Gratulujemy!!!