Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Eko-wędrówki Dżulki.”


20 kwietnia
klasy czwarte, piąte, szóste i siódma wzięły udział w rajdzie przyrodniczo - krajoznawczym na Dębowiec. Ścieżkami Cygańskiego Lasu, obok toru saneczkowego dotarliśmy do schroniska
na Dębowcu. Chociaż w końcu zrobiło się ciepło i przez chmury często przebijało się słońce,
z przyjemnością upiekliśmy kiełbaski na przygotowanych przez gospodarzy paleniskach.
Po posiłku zostały rozegrane międzyklasowe rozgrywki polegające na rozwiązaniu trzech ekologicznych zadań. W drodze powrotnej, zaopatrzeni w rękawice i worki przez firmę „PreZero”
z Bielska – Białej, zbieraliśmy śmieci , aby choć trochę ulżyć naszej planecie.
Wszyscy, w bardzo dobrych humorach, wrócili do szkoły, gdzie zakończyliśmy rajd.