FERIE, FERIE I PO FERIACH!

25-01-2021 12:44 Profilaktyka Sport

Wszyscy chyba doskonale znają powiedzenie: sport to zdrowie. Temat ten jest szczególnie istotny właśnie w obecnej sytuacji, kiedy to większość czasu w ciągu dnia spędzamy przed komputerem.

Podejmowanie różnego  rodzaju aktywności fizycznej daje nam bardzo wiele  korzyści. Sport wpływa nie tylko na poprawę naszego zdrowia i zwiększenie kondycji. Nade wszystko pozytywnie oddziałuje na nasz nastrój i koncentrację. Ludzie, którzy chociaż troszeczkę się ruszają, mają dużo więcej energii, lepszy humor oraz samopoczucie.

W czasie ferii nasi uczniowie odpoczywali od nauki zdalnej. Starali się jak najwięcej czasu spędzać w ruchu. Mimo obostrzeń pokazali, że można być kreatywnym i aktywnie wypoczywać !!!

Na szczęście wszyscy zdrowi wróciliśmy do nauki. Niektórzy szczęśliwi zasiedli w ławkach szkolnych, inni znowu powrócili przed komputery, by ze swoich domów łączyć się z nauczycielami. Ferie i czas wolny minęły wspaniale, ale niestety, jak zwykle, bardzo szybko. Dziś, czytając teksty trzecioklasistów,  możemy już tylko powspominać jak świetnie się bawiliśmy  i ... czekać na wakacje:)

Wspomnienia z ferii! - 3b

Wspomnienia z ferii! - 3a