Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Grudzień w 7c

20-12-2021 21:24 Samorząd Szkoły

W grudniu klasa 7c cieszyła się wieloma miłymi wydarzeniami. Odbyły się Mikołajki, wigilia
z nietypowym  poczęstunkiem - pizzą , świąteczne upominki oraz klasowe wyjście do kina :-)