Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wigilia klasowa w 2a

20-12-2021 14:06 Mały Samorząd Uczniowski


17 grudnia odbyła się w naszej klasie ” wigilijka” czyli spotkanie przedświąteczne.
Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok.
Następnie śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców.