Konkurs plastyczny "PODARUJ ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ"

Fundacja zapobiegania i resocjalizacji uzależnień "NADZIEJA" zaprosiła uczniów bielskich szkół
do udziału w konkursie plastycznym "PODARUJ ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ".

Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli udział w akcji "POMAGANIE JEST FAJNE". Wysłaliśmy 60 kartek świątecznych.

W sumie na konkurs plastyczny wpłynęło aż 714 kartek świątecznych. Fundacja przekaże je wraz
z życzeniami podopiecznym Domów Opieki Społecznej i pacjentom szpitali w Bielsku-Białej i okolicach.

Komisja konkursowa nie miała prostego zadania. Po burzliwych obradach wybrano zwycięzców
i laureatów.

Maria Trela z kl.4b

Judyta Janosz z kl.5b

Joanna Szczygieł z kl.8a

Maksymilian M. z kl.8c

Gratuluję!

Wszystkie kartki są śliczne, niosą radość i świąteczną atmosferę.

Dziękuję ,że lubicie pomagać:)

Sylwia Dubiel