Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Harmonogram zebrań - Trójek Klasowych, Rady Rodziców, zebranie z rodzicami.

01-09-2023 13:40 Ogłoszenia


Zebranie  Trójek Klasowych odbędzie się 7 września 2023 r. (czwartek) o godzinie 17.00


Zebranie Rady Rodziców odbędzie 14 września 2023 r. (czwartek) o  godzinie 17.00

Zebrania z rodzicami odbędą się 13 września (środa):
 - klasy I-III - o godzinie 17.00
 - klasy IV-VIII o godzinie 18.00