Innowacja pedagogiczna „Propagowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów klas drugich i trzecich”

30 września uczniowie z klasy 3B w ramach innowacji pedagogicznej „Propagowanie zdrowego stylu życia wśród uczniów klas drugich i trzecich” mającej na celu wprowadzenie
u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz promocji zdrowego trybu życia, samodzielne przygotowali pyszne drugie śniadanie z przyniesionych przez siebie produktów.
Można śmiało powiedzieć, że zadanie wykonali doskonale. Kanapki były nie tylko smaczne
i zdrowe, ale też pięknie ozdobione. Okazało się też, że dzieci jednak lubią warzywa, a najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.