Jesienne inspiracje Pierwszaków

Hafciarka jesienna

Tu – złoty liść. Tam rudy blask
                                                                      i srebrny mech na śliwie.
                                                                   Otwieraj oczy i patrz! Patrz!
                                                                      Barwami cię zadziwię.

W złotym szeleście stoi klon
                                                                          i szumi jak muzyka.
                                                                    A złoto, poszum czyjeż są?
                                                                         Toć pana Października.

Hanna Januszewska

Do klas pierwszych JESIEŃ zawitała już na dobre.  Wciąż cieszy nasze oczy ciepłymi barwami na plastycznych pracach uczniów.  Z wielkim zaangażowaniem i niezwykłą kreatywnością dzieci bawiły się kolorami niczym jesienne malarki czy hafciarki.  Efekty ich pracy można podziwiać w jesiennej  galerii.

Jesienny wiatr delikatnie rozwiewa nam włosy, a czasem układa nowe, niesamowite fryzury ozdabiając głowy wianuszkiem kolorowych liści. Może czasem tak właśnie wyglądamy jesienią😊

Nawet koty ogrzewane promieniami zachodzącego słońca z zachwytem przyglądają się przyrodzie w tej wyjątkowo barwnej porze roku.

Mamy nadzieję, że tak jak Pierwszaki i Wy czasem  zzachwycicie się otaczającą nas jesienną aurą, dopóki jeszcze z nami jest..