Konkurs fotograficzny

01-12-2021 17:25 Samorząd Szkoły

Z  okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim ogłosiła konkurs fotograficzny  "Jak czytasz swojemu misiowi".

Przysłaliście bardzo dużo ciekawych i oryginalnych zdjęć. Było nam bardzo trudno wyłonić laureatów.

Poniżej wyniki konkursu:

I  miejsce

Franciszek Jakubiec z kl. 5a

Marysia Trela z kl. 4b

Karolina Kosibor z kl. 7c

Michalina Marczak z kl. 5b

Dominik Ponikiewski z kl. 3a

Gratulujemy laureatom !
Nagrody czekają w bibliotece szkolnej .

Sylwia Dubiel i Katarzyna Karcz