Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs fotograficzny - przyroda w wiosennej odsłonie


Serdecznie zapraszam do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym 
„Przyroda w wiosennej odsłonie” dla klas I – III i IV – VIII.
Wykonane przez Was fotografie, przedstawiające uroki tej pory roku, przesyłajcie przez mobidziennik na konto pani Edyty Pawłowskiej do 15 maja.
Można przesłać maksymalnie 3 zdjęcia.