Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pierwszy dzień WiOsNy

21-03-2023 15:58 Samorząd Szkoły

 Tradycyjnie 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Ten dzień w naszej szkole był pełen zabawy i uśmiechu. Samorząd Uczniowski przygotował na tę okazję mnóstwo atrakcji.

Uczniowie wykonywali plakaty ekologiczne 'Jakim cudem jest wiosna",
których inspiracją była twórczość Ks. Jana Twardowskiego.

Był to no backpack day , czyli dzień bez plecaka. Tutaj nastąpiła prawdziwa eksplozja kreatywności. Przez cały dzień na korytarzach szkolnych można było ujrzeć uczniów w zielonych
i żółtych ubraniach 
z przedziwnymi przedmiotami, w których przyniesiono do szkoły książki 
i zeszyty.
Pomysłowość uczniów nie ma granic, co można zaobserwować na załączonych zdjęciach.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za poczucie humoru
i udział w zabawie.

Sylwia Dubiel opiekun SU