Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs "Ja w Bielsku-Białej"

11-01-2022 19:31 Mały Samorząd Uczniowski

W miesiącu grudniu na apelu Małego Samorządu zostały wręczone nagrody laureatom konkursu fotograficznego „ Ja w Bielsku – Białej”. Uczniowie mieli za zadanie sfotografowanie ciekawego miejsca  znajdującego się w naszym mieście.

 Sponsorem nagród dla uczestników konkursu był Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miasta Bielska – Białej.

Laureaci:

I miejsca:

Lena Stankiewicz – kl. 1 b

Antoni Somerlik – kl. 2 a

Tosia Kopczyńska – kl. 2 a

Julia Mordarska – kl. 3 b

Igor Ormaniec – kl. 3 a

II miejsca:

Kajtek Cichos – kl. 1 b

Patryk Ryłko – kl. 2 a

Bartosz Wrzos – kl. 3 b

III miejsca:

Piotr Ćwiek – kl. 1 b

Kuba Góra – kl. 1 b

Adam Borecki – kl. 1 b

Filip Grzywna – kl. 2 a

Bartek Herzyk – kl. 2 a

Maks Kordaszewski – kl. 3 b

Serdecznie gratulujemy