Konkurs plastyczny- "Co słonko widziało"

XX EDYCJA konkursu plastycznego „Co słonko widziało".

Już po raz dwudziesty zapraszamy wszystkie przedszkolaki oraz uczniów szkół podstawowych,
a także wychowanków placówek oświatowo-wychowawczych i kulturalnych z Bielska-Białej
do udziału w konkursie plastycznym „Co słonko widziało".

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Co słonko widziało". Tematem prac konkursowych było piękno przyrody i stosunek człowieka do środowiska naturalnego.

Organizatorem konkursu był Dom Kultury im.Wiktorii Kubisz.

Mamy laureatów !!!

Hanna Bucior z kl.6b zajęła 2 miejsce

Oliwia Piechaczek z kl.5b zdobyła wyróżnienie.

Gratuluję laureatkom i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Sylwia Dubiel