Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs plastyczny - "MOJA PASJA"

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku - Białej był organizatorem XI rejonowego konkursu plastycznego "MOJA PASJA''.
Celem konkursu było zachęcenie do rozwijania pasji przez młodego człowieka, popularyzowanie twórczej postawy oraz aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież.
Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w tym konkursie.

Mamy laureatów!

2 miejsce zajęła Nikola Sekuła z kl.7a

3 miejsce zajęły Joanna Błasiak z kl.8c, Natalia Ponikiewska z kl.8c, Emilia Śleziak z kl.8c
i Karolina Kosibor z kl.8c.

Wyróżnienie zdobyły Zuzanna Cecherz z kl.8c, Maja Kamińska z kl.8c, Ola Diduch z kl.8c
oraz Krzysztof Nawieśniak z kl.6a

Gratuluję zwycięzcom i życzę dalszych sukcesów.

Sylwia Dubiel