Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs plastyczny "OBRAZ WART TYSIĄCA SŁÓW"

Akademia Techniczno - Humanistyczna,IV LO, Wojewódzka Biblioteka Pedagogiczna oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli byli organizatorami 3 edycji konkursu plastycznego "OBRAZ WART TYSIĄCA SŁÓW".
Tematem konkursu było zaprojektowanie okładki lub wykonanie ilustracji do wybranego tekstu Aleksandra Fredry.

Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami tego konkursu.

Nikola Sekuła z klasy 7a zajęła 1 miejsce

Anna Salecka z klasy 8b zajęła 2 miejsce

Gratuluję dziewczynom!

Życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Sylwia Dubiel