Konkurs plastyczny " W świecie wierszy Jana Brzechwy"

21-12-2021 12:19 Twórczość dziecięca

Nasza szkoła wzięła udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. " W świecie wierszy Jana Brzechwy".

Do konkursu włączyły się dzieci z kl. 2a pod kierunkiem Pani Beaty Kopacz oraz dzieci ze świetlicy szkolnej pod kierunkiem Pani Urszuli Szafran.

W listopadzie zostały ogłoszone wyniki konkursu.

Oto laureaci:

III miejsce - Daria Kruczek z kl. 2a

III  miejsce - Lena Jankowska z kl. 3b

III miejsce - Weronika Grela z kl. 3b

III miejsce - Magdalena Błasiak z kl.3b

wyróżnienie - Marlena Pudło z kl. 2a

W konkursie wzięła również udział Lena Domańska z kl.2a.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do reprezentowania naszej szkoły, a tym którzy nie zostali nagrodzeni życzymy dalszych sukcesów w innych konkursach.