Szkolny Konkurs Wiedzy o Górach

Z okazji Międzynarodowego Dnia Gór, który obchodzony jest 11 grudnia zorganizowaliśmy Szkolny Konkurs Wiedzy o Górach.

Konkurs przebiegał dwuetapowo: eliminacje w klasach 1-4 i 5-8, a następnie tydzień później- wielki finał, w którym naprawdę długi czas ważyły się losy zwycięstwa. W finale mieliśmy sześcioro uczestników.

Oto ostateczne wyniki konkursu:

Aleksandra Caputa z kl. 3a

Igor Ormaniec  z kl. 3a

Natalia Jakubas z kl. 4b

IV Miejsce

Milena Kłoda z kl. 5b

V Miejsce

Maja Knapik z kl. 8a

VI Miejsce

Maria Adamska z kl. 5b

Równolegle do konkursu zorganizowaliśmy w świetlicy mini wystawę  poświęconą turystycznym osiągnięciom naszych uczniów w górach. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy nadesłali do nas zdjęcia.

Życzymy Państwu wielu udanych wypraw górskich, niepowtarzalnych wrażeń i emocji.

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie😊

Zespół Wychowawców Świetlicy