Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs przedmiotowy WOS

W styczniu odbył się przedmiotowy konkurs WOS, w którym wzięli  udział uczniowie klas ósmych.

W ramach konkursu wykonano prezentacje ukazujące życiorysy wybitnych Polek i wybitnych Polaków oraz to, w jaki sposób przyczynili się oni do powstania naszego dziedzictwa kulturowego.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i piękne prace.