Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs recytatorski - "W krainie poezji - Juliana Tuwima"

Dnia 22 listopada w Bibliotece Pedagogicznej odbył się konkurs recytatorski "W krainie poezji Juliana Tuwima". Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 6b - Natalia Jakubas, która za piękne rekwizyty i swoją recytację otrzymała wyróżnienie. 
                                       
                                                  Serdecznie gratulujemy!!!