Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs z wiedzy o społeczeństwie

W dniu 1 kwietnia odbył się drugi w tym roku szkolnym konkurs wiedzy o społeczeństwie.
Konkurs polegał na zaprezentowaniu w ciekawy sposób aktualnego wydarzenia kulturalnego
lub sportowego. Uczniowie zaprezentowali m.in. sukces Polaków w eliminacjach do Mistrzostw Świata
w Piłce Nożnej, kolejne dokonania Igi Światek w reprezentowanej przez zawodniczkę dyscyplinie, Puchar Świata w Skokach Narciarskich, ceremonię wręczenia Oskarów za rok 2021, spektakl świateł „Światło dla Ukrainy” czy tegoroczne nominacje do Nagrody Nobla.

Konkurs miał na celu pogłębienie wiedzy uczniów dotyczącej szeroko pojętej kultury
i sportu, rozwinięcie umiejętności segregacji bieżących informacji medialnych i krytycznej
ich analizy, doskonalenie kompetencji cyfrowych, plastycznych i językowych uczniów.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i wykonanie starannych, ciekawych prezentacji.

 

Poniżej zamieszczamy wybrane prace konkursowe: