Wiosna w świetlicy

Ko­niec śnie­gu!
Wio­sna w bie­gu!
Już bo­cia­ny po­wra­ca­ją,
Już skow­ron­ki kon­cert dają.
Tu kro­ku­sy, tam żon­ki­le
Spo­glą­da­ją na świat mile.
Tra­wa zmie­nia swo­ją zie­leń,
Chęt­nie ją po­lu­bi je­leń.
Bu­dzi się przy­ro­da wko­ło,
Bę­dzie pięk­nie i we­so­ło.
Słoń­ce te­raz czę­ściej świe­ci,
Na dwór wzy­wa wszyst­kie dzie­ci..

Wiosna tego roku zawitała szybko nie tylko w przyrodzie, ale i również w pracach plastycznych dzieci przebywających w świetlicy. Cieszymy się ogromnie i mamy nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej:-)