Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Konkurs plastyczny " STAROBIELSKA MARZANNA'

Dom Kultury w Starym Bielsku był organizatorem międzyszkolnego konkursu plastycznego
"STAROBIELSKA MARZANNA".

 Celem konkursu było przybliżenie obrzędów i zwyczajów starosłowiańskich związanych z przejściem od zimy do wiosny, kultywowanie tradycji folklorystycznych. Rozwijanie kreatywności i wyobraźni
oraz umiejętności plastycznych.

Uczennica naszej szkoły z kl.6b Michalina Marczak zdobyła wyróżnienie.

Gratuluję laureatce i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Sylwia Dubiel