Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Maski karnawałowe

Dom Kultury Olszówka był organizatorem XII edycji konkursu plastycznego "MASKI KARNAWAŁOWE''.

Jury oceniało oryginalność pomysłu, samodzielność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w tym konkursie.

Laura Matyja z kl.7a zajęła 2 miejsce

Julia Ryba z kl.7b zajęła 3 miejsce

Gratuluję laureatkom i życzę dalszych sukcesów artystycznych.

Sylwia Dubiel