Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klasy 5a

W piątek 16 lutego klasa 5a udała się do  Książnicy Beskidzkiej na warsztaty " W babcinej izbie
czyli jak dawniej w domu bywało"
.
Następnie zwiedzali bibliotekę a później spacerkiem przeszli do Delicji - kultowej  kawiarni gdzie mogli zakosztować pysznych deserów i lodów :)