Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Spotkanie z ratownikiem medycznym

14-02-2024 16:47 Profilaktyka

Dzień 14 lutego w naszej szkole to nie tylko walentynki, ale też szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły. Dzieci i młodzież wykazały się dużą wiedzą
z zakresu udzielania pierwszej pomoc, a chętni wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych.

Dziękujemy Pani Joannie Markieton-Mordarskiej - ratownikowi medycznemu pogotowia ratunkowego za serce i profesjonalne szkolenie.