Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Międzynarodowy Dzień Klocków Lego

28-01-2022 17:48 Samorząd Szkoły

Klocki lego to kultowa zabawka, która ma ogromny wpływ na rozwój dzieci.

28 stycznia w kalendarzu świąt nietypowych  to MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ LEGO.

Z tej okazji SAMORZĄD UCZNIOWSKI ogłosił dzień układania klockowych konstrukcji.

Uczniowie klas 4 - 8 na lekcji wychowawczej mieli świetną zabawę tworząc różne budowle, pojazdy, roboty z klocków wykorzystując swoją kreatywność i wyobraźnię. Zabawa klockami lego ma ogromną wartość edukacyjną. Budowanie klockowych konstrukcji rozwija zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Sylwia Dubiel

Zapraszamy do galerii