Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

1 października - Międzynarodowy Dzień Muzyki1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzyki. Jest to święto, które jednoczy ludzi na całej kuli ziemskiej. Bo – każdy człowiek ma jakąś ulubioną melodię, którą śpiewa, słucha, a może nawet wygrywa.Uczniowie klas szóstych, pod czujnym okiem Pani Iskrzyckiej, z okazji tego święta postanowili umilić nam czas wykonując piosenkę.

Tutaj posłuchaj piosenki


Takie obrazy widzą uczniowie  klas trzecich "oczami wyobraźni" słuchając dźwięków "Jesieni" A. Vivaldiego.