Międzyszkolny konkurs plastyczny "Postać z bajki Disneya"

28-04-2022 20:35 Twórczość dziecięca

W marcu odbył się MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY " POSTAĆ Z BAJKI DISNEYA" zorganizowany prze Dom Kultury w Mikuszowicach przy ul. Żywieckiej.

W konkursie wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. Prace zostały wykonane pod kierunkiem Pani Sylwii Dubiel i Pani Urszuli Szafran.

Mamy na swoim koncie kolejnych laureatów. Oto oni:

Maria Trela - kl.8b

Dominika Cierpucha - kl. 7a

Milena Pudło - kl. 7b i  Zuzanna Gram - kl.8c

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Grela - kl. 3b

Sara Czubała - kl.8b

Milena Kluczny - kl.8c

Zuzanna Lofek - kl. 8c

Edyta Nawieśniak - kl.8c

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do galerii prac.