Miejski turniej piłkarski "Żaki rządzą"

01-06-2022 20:57

W dniu 28 maja bielski BBOSIR  zorganizował pod patronatem prezydenta Bielska – Białej międzyszkolny turniej piłki nożnej ,,Żaki rządzą”. Do turnieju zgłosiło się dwadzieścia szkół z terenu miasta. Drużyny szkolne obejmowały dzieci z klas 1-3.

Nasza drużyna w składzie : Jakub Matuszczyk, Piotr Zajączkowski, Patryk Ryłko, Bartłomiej Heżyk, Igor Ormaniec, Jan Kania, Rafał Kawa i Maksymilian Kliś rozegrała w swej grupie sześć meczów
z których : dwa przegrała , dwa zremisowała oraz dwa wygrała.

Chłopakom nie zabrakło ambicji i woli walki. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę
i medal, a drużyna pamiątkowy puchar.
Wraz z Panią Beatką składamy rodzicom serdeczne podziękowania za wspólną opiekę nad dziećmi
i wszystkie działania , które pozwoliły drużynie naszych chłopaków zaprezentować się w tym turnieju.

Dziękujemy organizatorom turnieju za zaproszenie i super zabawę oraz wszystkie ufundowane nagrody.

Beata Kopacz

Marek Zmełty