Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Mikołajki w klasach czwartych


Dnia 6 grudnia uczniowie klas czwartych otrzymali wyjątkowy prezent od Mikołaja :)

Wybrali film i udali się do kina Cinema City na seans "Bella i Sebastian - nowe pokolenie".
Po wyjściu z kina każdy miał parę minut dla siebie i mógł skorzystać z usług gastronomicznych :)