Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

"Mistrz Pamięci Liczby Pi"

Zwycięzcy Szkolnego Konkursu reprezentowali naszą Szkołę w Międzyszkolnym Konkursie "Mistrz Pamięci Liczby Pi", który odbył się w SP 31 w Bielsku Białej.

Nasi uczniowie nie tylko godnie nas reprezentowali ale osiągnęli wielki sukces

Judyta Janosz uzyskała II miejsce 

Patryk Kowal uzyskał III miejsce 

GRATULUJEMY :)