Myślenie zawsze jest w cenie!

17-02-2021 15:02 Konkursy przedmiotowe

Już od czternastu lat w naszej szkole odbywa się Szkolny Konkurs Matematyczny "Myślenie zawsze jest w cenie". W konkursie biorą udział wszyscy uczniowie klas 4-8. Każdy uczeń rozwiązuje 6 zadań zamkniętych i dwa zadania otwarte w swojej kategorii.

Nie są to typowe zadania matematyczne - są to zadania w których można wykazać się logicznym myśleniem, czasami sprytem matematycznym, umiejętnością łączenia wiedzy matematycznej z wiedzą praktyczną.

W tym roku konkurs został przeprowadzony online z wykorzystaniem narzędzi platformy Teams.

Oto wyniki XIV  SZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Myślenie zawsze jest w cenie”

KLASA  4

I  - Maria S.  4b