"Myślenie zawsze jest w cenie"

Jak co roku w naszej szkole odbył się Matematyczny Konkurs "Myślenie zawsze jest w cenie",
w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas 4-8.
Zadania, z którymi zmierzyli się uczniowie zostały podzielone na dwie części,
w pierwszej były zadania zamknięte, a druga część składała się z zadań otwartych.
Zadania te wymagały nie tylko sprawności rachunkowej ,ale również sprytu matematycznego, myślenia logicznego i umiejętnego rozpisania rozwiązania. Każda klasa rozwiązywała zadania ze swojego poziomu, co pozwoliło na wyrównaną rywalizację.
Gratulujemy zwycięzcom jak również tym, którzy chętnie zmierzyli się z kolejną porcją zadań.

Oto wyniki:

KLASA  4