Obchody Dnia Chłopaka w SP-25

30-09-2019 16:07 Ogłoszenia

Z okazji Dnia Chłopaka życzenia wszystkiego najlepszego, uśmiechu na każdy dzień ,

optymizmu i pogody ducha życzy żeńska część naszej szkoły. 

Mamy nadzieję, że każdy chłopak, i ten młodszy i starszy , poczuł się w tym dniu wyjątkowo.W klasie VIIIb z okazji Dnia Chłopaka dziewczyny przygotowały drobne upominki dla każdego dżentelmena z klasy, a także super extra konkurs z nagrodami. Pytania konkursowe nie należały do najłatwiejszych (np. do czego służy zalotka) ale chłopcy wykazali się dużą wiedzą, walka o „miejsca na podium” trwała do ostatniego pytania.

Ostatecznie wygrał Tomek wyprzedzając Mateusza i Tycjana.

 Uczniowie klas 4-8 , jak co roku, w tym wyjątkowym dniu głosowali w plebiscycie na najsympatyczniejszgo chłopaka.

Ten zaszczytny tytuł w roku szkolnym 2019/20 otrzymał

Maciej M.