Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Okulary dla Afryki

30-09-2019 8:51 Samorząd Szkoły

W dniach od 16 do 23 września 2019r. nasza szkoła dołączyła do III Ogólnopolskiej Zbiórki "Okulary dla Afryki". Zbieraliśmy okulary przeciwsłonecznei korekcyjne. Zarówno uczniowie 1-3 jak i 4-8 bardzo aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu. Zebraliśmy łącznie 274 pary okularów, które zostały przekazane Fundacji Okuliści dla Afryki.


Wolontariusze
Dziękujemy wszystkim , którzy wspomogli naszą akcję:)

Marta, kl.8b