Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Organizacja ruchu (dojścia i dojazdu do szkoły)

26-08-2022 17:28 Ogłoszenia


W związku z pracami modernizacyjnymi trwającymi na parkingu szkolnym  zostaje wyłączona z użytku  wewnętrzna droga dojazdowa do szkoły.

Ze względu na bezpieczeństwo, dojście do szkoły prowadzi przez teren Przedszkola nr 31 w Bielsku-Białej oraz wejściem od strony lasu.

W ZWIĄZKU Z UTRUDNIENIAMI PROSIMY O PARKOWANIE SAMOCHODÓW POZA TERENEM SZKOŁY.